Hotel Socram Gh
Hotel Socram Gh tilbyder indkvartering 6 km fra Cabo San Lucas Naturhistorisk Museum med WiFi i hele ejendommen.
Church of Saint Luke er mindre end 7 km væk. Indkvarteringen ligger indenfor 5 km afstand fra Cabo San Lucass bycentrum. Du kan komme til Iglesia De Nuestra Senora Pilar om få minutter i bil.
Hotel Socram Gh har a la carte-restaurant, som serverer lokale retter. Grill bar Taqueria El Zarape er placeret 600 meter fra stedet.
- Lokale seværdigheder
- Hector Estrada Art Gallery4,9 km
- Plaza Castillo4,6 km
- La Playita4,4 km
- Universidad Autonoma de Baja California Sur4,2 km
- Playa El Medano4,2 km
- Hospiten Cabo San Lucas5 km
- Monumento a la madre4 km
- Marlin Alley4,6 km
- Lufthavne
- San Jose Cabo Lufthavn46 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Sikkerhedspengeskab
På værelset
- Patio
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Kan jeg parkere min bil i nærheden af Hotel Socram Gh?
Du kan parkere dit køretøj på Hotel Socram Gh ved en parkeringsplads. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra et Hotel Socram Gh?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra et Hotel Socram Gh ved 13:00. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i det Hotel Socram Gh?
Den gennemsnitlige værelsespris i det Hotel Socram Gh er 93$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i Hotel Socram Gh?
På Hotel Socram Gh kan gæster vælge mellem Dobbeltværelse, Værelse med en queensize-seng og Junior suite.